Ania brzuszkowo i rodzinnie

W styczniu miałem okazję spotkać się w studio z Anią. Powód najważniejszy – brzuszek Ani. Przy okazji cała rodzina miała możliwość zapozować i sprawdzić się w roli modela. Szczególnie Adam, który z tylko sobie znanego miejsca wydobył zbroję. Ania przygotowała się profesjonalnie, a Paweł – ze stoickim spokojem relaksował w tle. Dwa tygodnie później mały Piotrek był juz na świecie. Mam nadzieję, że za jakiś czas będzie nasza następna sesja, tym razem z Piotrem i Adamem w głównych rolach. :)

Sesja brzuszkowa, ciążowa, rodzinna, czy zaręczynowa w Szczecinie, Warszawie, Krakowie, czy w innym dowolnym miejscu w Polsce i na świecie – to tylko kwestia decyzji i pomysłu. Uśmiech i dobre nastawienie to 50% sukcesu. Pozostałą część dokładam ja i dzięki temu na Waszych ścianach i w Waszych albumach pokażą sie piękne portrety rodzinne. Polecam i zapraszam.

Pregnancy_wedding_family_photographer-2

Pregnancy_wedding_family_photographer-1

Pregnancy_wedding_family_photographer-7

Pregnancy_wedding_family_photographer-4

Pregnancy_wedding_family_photographer-5

Pregnancy_wedding_family_photographer-6

Pregnancy_wedding_family_photographer-10

Pregnancy_wedding_family_photographer-12

Pregnancy_wedding_family_photographer-9

Pregnancy_wedding_family_photographer-8

Pregnancy_wedding_family_photographer-14

Sesje rodzinne i reportażowe Szczecin, Świnoujście, Piła, Koszalin, Kołobrzeg, Gorzów. Wszędzie tam, gdzie liczą się piękne zdjęcia.Dodaj komentarz

Current day month ye@r *