Marta i Bartek | Opowieść

 

Bartka znam od lat, ale to wcale nie oznaczało, że tego dnia zadanie będzie łatwiejsze. Ci, którzy pracowali dla znajomych wiedzą, że to podwójne wyzwanie i nie ma miejsca na sentymenty. W tym konkretnym przypadku dzięki fantastycznemu podejściu Bartka i Marty miałem ułatwione zadanie, ale też najdłuższy reportaż ślubny w karierze.

Był gorący i słoneczny wrześniowy dzień, a planów sporo. Żałowałem braku choćby słomkowego kapelusza. Do tej pory jadąc za parą zwykle wychylałem się przez okno, lub z jadącego autobusu. W tym przypadku auto bez dachu to dodatkowe możliwości, ale również piękna opalenizna ;). Przygotowania w Centrum Warszawy – fantastyczne światło. Sesja pomiędzy przygotowaniami i ceremonią (gdzieś pomiędzy Centrum, a Tarchominem) – piękne światło. Ceremonia ślubna – pięknie. Podziękowania pod kościołem – wzruszająco i pięknie. Impreza – pięknie, głośno i długo. Dodać do tego Bartka i Martę i wychodzi tak jak poniżej.

Dziękuję gościom za uszanowanie mojej abstynencji do godziny 2.00 oraz za wspólny czas do 5.00. No i oczywiście za „nocne Polaków rozmowy” ;)

Pozdrawiam serdecznie Prezesa.

fotograf slubny warszawafotografia slubna szczecinfotografia portretowa warszawasesje slubne w warszawiefotografia slubna szczecin sesje slubnewarsztaty fotografii slubnej szczecinfotografia-slubna reportazowawarsztaty-fotografii-slubnejfotografia-portretowa-slubnafotografia slubna szczecin sesje slubnefotograf slubny warszawafotograf slubny z warszawyfotografia portretowa warszawafotograf slubny warszawafotograf-slubny-warszawasesja slubna warszawasesje-portretowe-warszawareportaz slubny warszawawarszawa sesja slubna tarchominsesja-slubna-warszawaslub w warszawie fotografia slubnareportaz slubny  w warszawiezyczenia slubne line warszawazyczenia slubnereportaz slubnyzajazd napoleonski slubzajazd-napoleonski-warszawasesja slubna w zajezdzie napoleonskim warszawa29sesja w zajezdzie napoleonskimzajazd-napoleonskl-warszawasesja-slubna w warszawie zajazd napoleonskireportaz slubny w zajezdzie napoleonskimoczepiny w zajezdzie napoleonskimoczepiny w zajezdzie napoleonskim warszawaprzyjecie w zajezdzie napoleonskimzajazd napoleonski pierwszy tanieczajazd napoleonski w warszawie przyjecieprzyjecie slubne w zajezdzie napoleonskimReportaż ślubny Warszawa, przyjęcie Zajazd Napoleoński, fotografia Bartek Wściseł4 komentarzy

aneczka przyszła klienteczka wrote:

Kolejny raz wiem że dobrze wybrałam :)

Rewelacja, Bartek jak zawsze w formie ;-)

Dodaj komentarz

Current day month ye@r *