Co weekend, to „podróż” :)

Podróż do nowych ludzi i miejsc, a blog zaniedbany, „fanpejdz” trochę mniej, ale jak tu pisać, jak co weekend ślub, a w tygodniu rodzina, obróbka materiału, inne sesje itd. Na środę przygotowanie kolejnego wpisu dla Dziewczyn Które Nie płaczą. No dzieje się, lubię to :)

Całe szczęście, że nie jestem zapalonym kibicem, to na mecze spoglądam jednym okiem. Niestety rozpoczął się Wimbledon, a to zdecydowanie nie pomoże :). Co się działo w ostatnich tygodniach? Piękny ślub Karoliny i Rafała na Mazurach. Tydzień póżniej równie pięknie i elegancko u Agnieszki i Barłomieja w Villa Estera w Warszawie. Następny tydzień był z Andrzejem i Martą w Pałacu na Wodzie w Hotelu Venecia. Ostatnia sobota to Lipowy Gościniec w Otwocku i ślub Kasi i Norberta. Już za kilka dni spotkanie z Dominiką i Piotrem. Później, jak pogoda da, to przerwa na kajaki z synem i następne weekendowe przygody ślubne :)

Wracam do obróbki :)

Pozdrawiam, Bartek

 

ps: to może jedno zdjęcie, tak nieślubnie, żeby dać oczom odpocząć. Wyprawa 2005r, dookoła Europy, tutaj górka dla paralotniarzy, okolice Nicei, Francja.

CRW_4770

 

 Dodaj komentarz

Current day month ye@r *