Ania i Grzegorz | Opowieść

Grunt to fajni ludzie na ślubie. Wszystko wtedy dzieje się „samo”; naturalnie, nieprzewidywanie, spontanicznie. Świadkowa zapomniała dowodu, a świadek ma nieaktualny? Żaden problem, 5 min i są nowi. „Mistrzostwa Pepperoni” w piłkarzyki? „Oczywiście, przyniesie się”. Restauracja może nie ma parkietu wielkości boiska do koszykówki, ale nie to się liczy.  Liczy się tylko odpowiednie ciśnienie krwi :)

Było super fajnie, skończyłem o 19.00 i gdyby nie reportaż następnego dnia to pewnie dałbym się namówić i zostałbym dłużej. Zapraszam na opowieść o dniu ślubu Ani i Grzegorza. Ceremonia USC Bielany, przyjęcie Restauracja Pepperoni, Warszawa.

Przygotowania slub warszawa slub-cywilny-usc-bielany-warszawa-02 slub-cywilny-usc-bielany-warszawa-03 slub-cywilny-usc-bielany-warszawa-04 slub-cywilny-usc-bielany-warszawa-05 slub-cywilny-usc-bielany-warszawa-06 slub-cywilny-usc-bielany-warszawa-07 slub-cywilny-usc-bielany-warszawa-08 slub-cywilny-usc-bielany-warszawa-09 slub-cywilny-usc-bielany-warszawa-10 slub-cywilny-usc-bielany-warszawa-11 slub-cywilny-usc-bielany-warszawa-12 slub-cywilny-usc-bielany-warszawa-13 slub-cywilny-usc-bielany-warszawa-14 slub-cywilny-usc-bielany-warszawa-15 slub-cywilny-usc-bielany-warszawa-16 slub w pizzeria pepperoni warszawa krasinskiego 10 warszawa slub-cywilny-usc-bielany-warszawa-18 slub w pizzeria pepperoni warszawa krasinskiego 10 warszawa slub-cywilny-usc-bielany-warszawa-20 slub w pizzeria pepperoni warszawa krasinskiego 10 warszawa slub-cywilny-usc-bielany-warszawa-22 slub-cywilny-usc-bielany-warszawa-23 slub-cywilny-usc-bielany-warszawa-24 slub-cywilny-usc-bielany-warszawa-25 slub-cywilny-usc-bielany-warszawa-26 slub w pizzeria pepperoni warszawa krasinskiego 10 warszawa slub-cywilny-usc-bielany-warszawa-28 slub w pizzeria pepperoni warszawa krasinskiego 10 warszawa slub-cywilny-usc-bielany-warszawa-30 slub w pizzeria pepperoni warszawa krasinskiego 10 warszawa slub-cywilny-usc-bielany-warszawa-32 slub-cywilny-usc-bielany-warszawa-33 slub-cywilny-usc-bielany-warszawa-34 slub-cywilny-usc-bielany-warszawa-35 slub-cywilny-usc-bielany-warszawa-36 slub-cywilny-usc-bielany-warszawa-37Dodaj komentarz

Current day month ye@r *